Festyn rodzinny w Smętowicach

4 czerwca odbył się festyn rodzinny w Smętowicach.
Dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc oraz za miłą zabawę tego dnia.

—

Kalendarz na miesiąc Czerwiec-Grupa Gruszki

4.06 – Piknik Rodzinny z Okazji Dnia Dziecka w Smętowicach- Finansowany ze środków Rady Rodziców

8.06 -Dzień Dziecka w Przedszkolu-impreza tematyczna na placu zabaw

21.06 -Pierwszy Dzień Lata-zabawy tematyczne w Sali

22.06 – Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz zebranie z rodzicami – godzina 15:00

K. Gaweł

Dzień Mamy i Taty

29.05.18r. grupa Gruszeczek przygotowała swój pierwszy występ z okazji Dnia Mamy i Taty. Rodzice byli dumni, a dzieci stremowane nie mniej niż wychowawcy grupy. Jednak wszyscy pięknie śpiewali, tańczyli i mówili wiersze.
Następnie rozdaliśmy prezenty zrobione przez dzieci i usiedliśmy do poczęstunku.
Dziękujemy rodzicom za pyszne ciasta, a dzieciom za piękne występy. Drodzy rodzice bądźcie dumni ze swoich pociech i zapraszamy ponownie za rok na kolejny piękny Dzień Mamy i Taty.

Festyn

K.Gaweł

Wycieczka do remizy strażackiej

25.05. odwiedziliśmy Ochotniczą Straż Pożarną w Kołbaskowie. Dzieci miały ogromną frajdę, gdyż mogły same polewać wodą z ogromnej sikawki strażackiej. Następnie strażacy polewali dzieci wodą, a ze względu na upał był to świetny pomysł! Każdy też wsiadł do nowego- ogromnego wozu strażackiego i usłyszał sygnał dźwiękowy wozu. Była również pogadanka o trudnej pracy strażaka, dzieci przymierzały ciężki strój strażacki.

Uwieńczeniem naszej wyprawy był powrót komunikacją miejską do przedszkola. Ogromne podziękowania dla mamy Stasia i Alexa za pomoc w opiece. Dzieci były zachwycone i z chęcią wrócimy tam za rok.

—

Bańki mydlane

Maj to wesoły czas, ponieważ pogoda sprzyja zabawom na świeżym powietrzu. Aby urozmaicić dzieciom czas przygotowałam bańki mydlane oraz specjalne kijki ze sznurkami, dzięki którym powstają ogromne bańki mydlane. Zabawy było co niemiara! Zapraszam do galerii, w której po części widać co działo się tego dnia w ogrodzie przedszkolnym – a uśmiechnięte buzie dzieci mówią same za siebie.