• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 915065800
 • -

 • -

INFORMACJA O PRZERWIE WAKACYJNEJ W PUBLICZNYM ŻŁOBKU GMINNYM W PRZECŁAWIU

 

W związku z organizacją roku szkolnego 2018/2019 informujemy, że PRZERWA WAKACYJNA w Publicznym Żłobku Gminnym planowana jest od 01.07.2019 – 31.07.2019.

Publiczny Żłobek Gminny będzie w tym czasie zamknięty.


 • -

 • -

SESJA FOTOGRAFICZNA W ŻŁOBKU

SZANOWNI PAŃSTWO!

DNIA 13.11.2018 R. (WTOREK) ODBĘDZIE SIĘ SESJA FOTOGRAFICZNA DLA PAŃSTWA POCIECH. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ. SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELI PANI KAROLINA GĄSKA Z GRUPY BIEDRONEK.

ZAPISY U OPIEKUNEK GRUP.


 • -

DZIEŃ DYNI

19.10.2018 r. w naszym Żłobku obchodziliśmy „Dzień Dyni”. Z tej okazji nasi kochani żłobkowicze z pomocą opiekunek przygotowali wystawę dyni. Zainteresowanie dla niektórych nowo poznanym warzywem było ogromne. Dzieciaczki miały okazję nie tylko przygotować dynię na wystawę, ale również dotknąć miąższu, pestek i zajrzeć do środka warzywa, utrwalając przy tym poznany wcześniej kolor pomarańczowy. Serdecznie zapraszamy do oglądania naszej wystawy w holu placówki oraz fotorelacji z Dnia Dyni 🙂

K.G.

 


 • -

Z KSIĄŻKĄ DO ŻŁOBKA – WIZYTA PAŃ Z BIBLIOTEKI

Dnia 18.10.2018 r. naszych żłobkowiczów odwiedziły z panie z Publicznej Biblioteki w Przecławiu z książką o przygodach Słonia Elmera i pluszową przytulanką. Dzieciaczki bacznie wysłuchały opowieści, oglądając przy tym obrazki, a na koniec miały możliwość poprzytulania się do słonika- głównego bohatera bajki. Ku naszemu zaskoczeniu, wszystkie maluchy były bardzo grzeczne i słuchały w wielkim zaciekawieniem. Z pewnością jeszcze nie raz zaprosimy panie do sali naszych kochanych Biedroneczek, a tymczasem zachęcamy do czytania dzieciom w domu, gdyż nic tak jak książka, nie pobudza dziecięcej wyobraźni 🙂

K.G.

 


 • -

KOLOROWE KREDKI – MALI ARTYŚCI !

Grupa Biedronki, to bardzo uzdolnione plastycznie dzieci, które uwielbiają rysować. Z uwagi na to, że kartka papieru nie zawsze wystarcza, a małe dzieci lubią rysować po dużej płaszczyźnie, tym razem dzieci wykonały wspólne, duże arcydzieło 🙂 Podczas zabawy kredkami, dzieci poznawały nie tylko kolory, ale również kształty i próbowały samodzielnie rysować szlaczki oraz kolorować. Malowanie jest bardzo dobrą formą usprawniania motoryki małej: dłoni i palców. Zachęcamy zatem do częstego malowania z dzieckiem w domu, a za zabrudzone ubranka przepraszamy 😉

K.G.

 


 • -

JESIENNE SPACERY :)

Piękna, słoneczna pogoda, jaką funduje nam obecnie jesień, umożliwia naszym kochanym Biedroneczkom wyjście poza granice placówki. Dzieci podczas spacerów uczą się poruszania w grupie przy pomocy węża i coraz lepiej im to wychodzi. Poznają także zasady poruszania się po drodze, a dystanse, które pokonują razem z opiekunkami są coraz dłuższe 🙂 Zachęcamy rodziców do częstych spacerów z dziećmi, jest to wspaniała okazja do aktywnego spędzania razem czasu, podczas którego maluch bacznie obserwuje i poznaje świat!

K.G.


 • -

UWAGA RODZICE!

Od dnia 22 października (poniedziałek) do dnia 26 października (piątek) będą rozdawane przez panie opiekunki kartki na których będziecie mogli Państwo wypowiedzieć się na temat obecności dzieci w żłobku w dniu 2 listopada (piątek). Informacja zwrotna od Państwa usprawni nam organizację pracy w dniu 2 listopada. 

Dziękujemy


 • -

Ubezpieczenie!

UWAGA:

INFORMACJA WS. UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO W ŻŁOBKU

ZGODNIE Z PROŚBĄ RODZICÓW UMOŻLIWIAMY PRZYSTĄPIENIE DO UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO W ŻŁOBKU. ZAPROPONOWANA PRZEZ FIRMĘ „INTERRISK” WYSOKOŚĆ SKŁADKI ROCZNEJ WYNOSI 37 ZŁ. OKRES UBEZPIECZENIA TRWA OD 01.09.2018 DO 31.08.2019. OFERTA WRAZ Z OWU ZOSTANIE ZAMIESZCZONA NA STRONIE INTERNETOWEJ ŻŁOBKA. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZONE SĄ O PRZEKAZYWANIE ODLICZONEJ KWOTY W PODPISANYCH KOPERTACH DO PAŃ OPIEKUNEK DO DNIA 26 PAŹDZIERNIKA.