• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole
 • -

Zabawy z piaskiem kinetycznym w Biedronkach

2 stycznia

Zabawy z piaskiem kinetycznym- świetnie oddziałują na zmysł dotyku, integracje sensoryczną a także na koordynację wzrokowo-ruchową.


 • -

Festyn Rodzinny

W poniedziałek 27 maja wszystkie grupy żłobkowe wraz ze swoimi najbliższymi wzięły udział w Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Radę Rodziców Żłobka. Na całe szczęście tuż przed jego rozpoczęciem ciemne chmury rozstąpiły się i pojawiło się oczekiwane przez wszystkich słońce.

Biedronki, Pszczółki i Motylki mogły poszaleć na dmuchanych zamkach przygotowanych w dwóch wariantach wiekowych, spotkać się ze Sky z Psiego Patrolu, popróbować swoich sił w puszczaniu wielkich baniek mydlanych, wziąć udział w konkursach z nagrodami a także wszystkim chętnym baśniowe panie malowały na buźkach przepiękne rysunki.

Dziękujemy wszystkim Rodzinom za aktywny udział. Mamy nadzieję, że te kilka atrakcji sprawiło nieco więcej radości niż zazwyczaj, przede wszystkim dzieciom. Życzymy wszystkim naszym Maluszkom oraz ich Rodzinom udanego dalszego wspólnego świętowania!


 • -

Festyn Rodzinny – Biedroneczki

FESTYN RODZINNY

Dnia 27.05.2019 roku w naszym Żłobku odbył się Festyn Rodziny. Atrakcji było co niemiara: dmuchane zamki, malowanie buziek, konkursy z nagrodami i wiele, wiele innych… Nasze dzieciaczki z chęcią korzystały z przygotowanych dla nich zabaw. Chociaż z początku pogoda nie dopisywała, specjalnie dla nas przed samym Festynem wyszło piękne słońce, które pozwalało wszystkim w pełni cieszyć się z tego wspaniałego dnia. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji.

K.G.

 


 • -

Tajemnice pszczół

WARSZTATY – TAJEMNICE PSZCZÓŁ

1 kwietnia 2019 nasze Biedroneczki zaprzyjaźniły się z pszczołami 🙂 Dzieci uczestniczyły w niezwykle ciekawych warsztatach przedstawiających tajemnice pasieki i z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści pszczelarza, który zachęcał do poznawania świata pszczół. Dzieci miały także okazję spróbować prawdziwego miodu oraz pobawić się z wielką pluszową pszczółką. Zapewniamy Państwa, że każdy z naszych małych zuchów, doskonale wie, jak powstaje miodek 😉 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

K.G.

 


 • -

Międynarodowy Dzień Teatru

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

W środę 27 marca w Międzynarodowy Dzień Teatru  grupa Biedronki zawitała gościnnie u przedszkolnych Jabłuszek i uczestniczyła w przedstawieniu pt. „Lustereczka”. Spektakl był w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej K. Gajewskiego oraz dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej Borówki. Dzieci nie tylko z zaciekawieniem przyglądały się inscenizacji, ale także chętnie uczestniczyły we wszystkich związanych z nią zabawach. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

K.G.


 • -

Pierwszy Dzień Wiosny

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca 2019 roku zgodnie z tradycją, nasze Biedroneczki uczestniczyły w pochodzie witającym wiosnę. Przeszliśmy paradą po ulicach Przecławia gwarno szukając wiosny i mocno machając przygotowanymi kwiatkami i chorągiewkami. Spacer bardzo się naszym dzieciaczkom podobał 🙂 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

K.G.

 

 


 • -

Balonikowo

BALONIKOWO

14 marca  2019 roku do Biedronek zawitali z przedstawieniem dla wszystkich grup nietypowi aktorzy – Baloniki. Zainteresowanie dzieci przedstawieniem było bardzo duże. Dzieci z ciekawością oglądały przedstawienie i uczestniczyły  w przygotowanych zabawach. Bardzo im się podobało. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, a Radzie Rodziców dziękujemy za wspaniałą atrakcję.

K.G.


 • -

Kolorowe rybki – Biedronki

KOLOROWE RYBKI

W minionym tygodniu dzieci zapoznały się z mieszkańcami akwarium. Utrwalaliśmy przy tym poznane wcześniej kolory i ćwiczyliśmy sprawność ręki. Malowanie farbami, to jedne z ulubionych zajęć naszych dzieciaczków. Zachęcamy do zabawy z dziećmi farbami także w domu. Może to być frajda dla całej rodziny i super sposób na zagospodarowanie dziecku czasu wolnego w chłodne dni.

K.G.

 

 

 

 

 


 • -

Zajęcia sensoryczne – Biedronki

ZAJĘCIA SENSORYCZNE – ZABAWY ZIARNEM

Dbając o rozwój zmysłów naszych dzieciaczków, przeprowadzamy zajęcia przy wykorzystaniu ziarna o różnej fakturze, kształcie i kolorach. Podczas takich zajęć dzieci mogą rozwijać zmysły dotyku, zapachu, słuchu, wzroku, a nawet smaku. Jest to także doskonały sposób na rozwój dziecięcej wyobraźni i twórczości. Nasze dzieciaczki uwielbiają tego typu zabawy.

K.G.

 


 • -

Bal karnawałowy w Pszczółkach

BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 31 stycznia 2019 roku w naszej placówce odbył się BAL KARNAWAŁOWY dla wszystkich grup żłobkowych. Odwiedzili nas animatorzy z wieloma atrakcjami. Nasze dzieciaczki były bardzo zadowolone i chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.