Tajemnice pszczół

WARSZTATY – TAJEMNICE PSZCZÓŁ

1 kwietnia 2019 nasze Biedroneczki zaprzyjaźniły się z pszczołami 🙂 Dzieci uczestniczyły w niezwykle ciekawych warsztatach przedstawiających tajemnice pasieki i z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści pszczelarza, który zachęcał do poznawania świata pszczół. Dzieci miały także okazję spróbować prawdziwego miodu oraz pobawić się z wielką pluszową pszczółką. Zapewniamy Państwa, że każdy z naszych małych zuchów, doskonale wie, jak powstaje miodek 😉 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Międynarodowy Dzień Teatru

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

W środę 27 marca w Międzynarodowy Dzień Teatru  grupa Biedronki zawitała gościnnie u przedszkolnych Jabłuszek i uczestniczyła w przedstawieniu pt. „Lustereczka”. Spektakl był w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej K. Gajewskiego oraz dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej Borówki. Dzieci nie tylko z zaciekawieniem przyglądały się inscenizacji, ale także chętnie uczestniczyły we wszystkich związanych z nią zabawach. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Pierwszy Dzień Wiosny

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca 2019 roku zgodnie z tradycją, nasze Biedroneczki uczestniczyły w pochodzie witającym wiosnę. Przeszliśmy paradą po ulicach Przecławia gwarno szukając wiosny i mocno machając przygotowanymi kwiatkami i chorągiewkami. Spacer bardzo się naszym dzieciaczkom podobał 🙂 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Balonikowo

BALONIKOWO

14 marca  2019 roku do Biedronek zawitali z przedstawieniem dla wszystkich grup nietypowi aktorzy – Baloniki. Zainteresowanie dzieci przedstawieniem było bardzo duże. Dzieci z ciekawością oglądały przedstawienie i uczestniczyły  w przygotowanych zabawach. Bardzo im się podobało. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, a Radzie Rodziców dziękujemy za wspaniałą atrakcję.

Kolorowe rybki – Biedronki

KOLOROWE RYBKI

W minionym tygodniu dzieci zapoznały się z mieszkańcami akwarium. Utrwalaliśmy przy tym poznane wcześniej kolory i ćwiczyliśmy sprawność ręki. Malowanie farbami, to jedne z ulubionych zajęć naszych dzieciaczków. Zachęcamy do zabawy z dziećmi farbami także w domu. Może to być frajda dla całej rodziny i super sposób na zagospodarowanie dziecku czasu wolnego w chłodne dni.

Zajęcia sensoryczne – Biedronki

ZAJĘCIA SENSORYCZNE – ZABAWY ZIARNEM

Dbając o rozwój zmysłów naszych dzieciaczków, przeprowadzamy zajęcia przy wykorzystaniu ziarna o różnej fakturze, kształcie i kolorach. Podczas takich zajęć dzieci mogą rozwijać zmysły dotyku, zapachu, słuchu, wzroku, a nawet smaku. Jest to także doskonały sposób na rozwój dziecięcej wyobraźni i twórczości. Nasze dzieciaczki uwielbiają tego typu zabawy.

Bal karnawałowy w Pszczółkach

BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 31 stycznia 2019 roku w naszej placówce odbył się BAL KARNAWAŁOWY dla wszystkich grup żłobkowych. Odwiedzili nas animatorzy z wieloma atrakcjami. Nasze dzieciaczki były bardzo zadowolone i chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Bal karnawałowy w żłobku!

W czwartek 31 stycznia na wszystkie dzieci ze żłobka czekać będzie wspaniała zabawa przy dużej dawce muzyki! Bal rozpocznie się około godziny 9:00 i potrwa do 11:00. Zawita najpierw do najmłodszych Motylków, aby następnie rytmicznym krokiem przejść do Pszczółek oraz Biedronek.

W miarę możliwości zachęcamy do przyjścia w wybranym przez siebie przebraniu 🙂

Życzymy udanej zabawy!

MIKOŁAJKI W BIEDRONKACH

Dnia 07.12.2018r. (piątek) odwiedził naszych żłobkowiczów Mikołaj wraz z animatorami. Dzieciaczki najpierw otrzymały niespodzianki, a później uczestniczył w mikołajkowej zabawie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji 🙂