• 915065800 Przedszkole

Biedronki- tablica manipulacyjna

22 stycznia 2021r.

Sala Biedronek została wyposażona w tablicę manipulacyjną. Jest to 5 – elementowa ścienna tablica manipulacyjna z magnetycznym kulodromem, przestrzennymi i kołowymi labiryntami, ruchomym zegarem, i obrotowymi trybami z dźwiękiem.

Biedronki- zabawy z chustą

21 grudnia 2020r.

Grupa Biedronek  świetnie się bawiła  z chustą Klanza, którą ciocie wykorzystały do łapania i rozrzucania papierowych śnieżynek.

Biedronki- świąteczna choinka

18 grudnia 2020r.

Biedronki wykonały pracę plastyczną pt. „Świąteczna choinka”. Do jej wykonania użyły wełny, która pogłębiała doznania sensoryczne wśród dzieci.

Biedronki- list do Świętego Mikołaja

15 grudnia 2020r.

Dzieci wykleiły worek zabawkami, które chciałyby dostać w prezencie od Świętego Mikołaja.

Biedronki- zimowa praca plastyczna

11 grudnia 2020r.

Biedroneczki wykonały pracę plastyczną ” Śnieżna chmura” przy pomocy paluszka umoczonego w białą farbkę. Dzieci w ten sposób rozwijają wyobraźnię twórczą oraz poznają zmysł dotyku.

Żłobek- Mikołajki w Biedronkach

7 grudnia 2020r.

Tego dnia na dzieci czekała niespodzianka w postaci Świętego Mikołaja. Miał On olbrzymi czerwony worek pełny prezentów. Biedronki z zaciekawieniem podchodziły, żeby zobaczyć co jest w worku. Każde dziecko otrzymało prezent, który przyniósł im wiele radości. Prezenty zostały ufundowane ze środków Rady Rodziców.