• 915065800 Przedszkole

Biedronki- Dzień Żaby

19.03.2021r.

Dzień żaby. Wspólne zabawy muzyczno-ruchowe. Dzieci świetnie radziły sobie w zadaniu – dobierając kolorystyczne żabki.
Następnie wykonały prace plastyczną.

Biedronki- urodziny Zoi

18.03.2021r.

Dnia dzisiejszego Zoja obchodziła swoje drugie urodziny. Dzieci zaśpiewały Sto lat, a następnie wspólnie zajadały smakołyki.

Biedronki- Dzień Pandy

16.03.2021r.

Dzisiaj świętowaliśmy Dzień Pandy. Maluchy miały opaskę oraz robiły Pandę z rączki. Prace można było zobaczyć na holu.

Biedronki- Dzień Kobiet

08.03.2021r.

Chłopcy wręczyli dziewczynkom prezenty, wspólnie śpiewaliśmy i tańczyliśmy piosenki.

Biedronki- zabawy na dywanie

04.03.2021r.

Zabawa w „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Ulubiona zabawa naszych maluchów.

Biedronki- kształty

02.03.2021r.

Na dzisiejszych zajęciach dzieci dopasowywały kształty do kolorów. Chętnie uczestniczyły w zajęciach.

Biedronki- fotorelacja z balu

Niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją

bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. O czym mowa… oczywiście o Balu Karnawałowym, który odbył się w naszym Żłobku 29 stycznia 2021r.

Tego dnia  już od rana w naszej placówce pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, kotki, biedronki, smerfy, piratów, policjantów, Spider- Mana, Batmana …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Animatorów, którzy zachęcali dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dla dzieci między innymi: modelowanie balonów, zamykanie w bańce, zabawy z Maskotką Sky oraz bardzo uwielbiany przez dzieci dmuchany zamek! Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Bal umożliwił dzieciom i opiekunom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Biedronki- zabway na patio

25.02.2021r.

Dzisiaj dzieci bawiły się na patio. Wyciągnęliśmy bujaki oraz piłki i korzystaliśmy z pogody.