• 915065800 Przedszkole

Picnic Cantry Krzysztof Gajewski grupa Malinki, Truskawki i Brzoskwinki

W naszym przedszkolu odbył się Picnic Cantry. Dzieci z naszego przedszkola z grup Malinki, Truskawki i Brzoskwinki bawiły się w klimacie Dzikiego Zachodu z aktorami Agencji Artystycznej Krzysztofa Gajewskiego. Przedszkolaki poznały historię groźnego Billa, tańczyły country, przeciągały linę i rzucały lassem. Muzyka, stroje, zabawne historie i wspólna zabawa wywołały dużo radości i pozytywnych emocji u dzieci. Zabawy uatrakcyjniły dzieciom ten dzień, dziękujemy Radzie Rodziców za organizację a aktorom za poświęcony nam czas.

Zajęcia Karate w grupie Truskawki

Dzień Mamy i Taty w grupie Truskawki

10 czerwca Truskawki obchodziły uroczystość Dnia Mamy i Taty. Tym razem zabraliśmy Rodziców do Afryki. Było kolorowo, wzruszająco i wesoło…

Z wizytą w Szkole Podstawowej w Przecławiu.

Wizyta w Szkole Podstawowej w Przecławiu

W dniu 20.06.2022 r., dzieci z najstarszych grup przedszkolnych odwiedziły Szkołę Podstawową w Przecławiu w ramach adaptacji. Dzieci zapoznały się z pomieszczeniami szatni, kuchni. Podczas odwiedzin w szkole dzieci miały możliwość zobaczenia 2 przedstawień teatralnych wystawionych przez starszych kolegów i koleżanki z klas VII. Pierwsze przedstawienie Jaś i Małgosia wystawione było w języku niemieckim, drugie „Mały Książę” – po polsku. Po przedstawieniu dzieci zostały poczęstowane cukierkami. Szkoła okazała się dla dzieci bardzo przyjemna.

Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu

W dniu 30 maja 2022 r., w Naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka. W tym dniu nie zabrakło wspaniałej zabawy, tańców, malowania buziek, dmuchania balonów i puszczania przecudownych baniek. Dzieci skorzystały ze wszystkich atrakcji i w tym dniu opuściły przedszkole z uśmiechem. Nie zabrakło również słodkości i prezentów. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Fundacji Sedina HS za pomoc i finansowe wsparcie przy zorganizowaniu zabaw i poczęstunku z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy równie wszystkim Nauczycielkom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie w cudownym Dniu Dziecka.

Warsztaty „Wodny świat jest piękny, ale również niebezpieczny”.

20 maja 2022 r., dzieci z Przedszkola uczestniczyły w warsztatach „Wodny świat jest piękny, ale również niebezpieczny”. Celem warsztatów było uświadomienie przedszkolaków jakie niebezpieczeństwa czekają na nich przy wodzie, jak mają się zachować, gdy zobaczą niebezpieczeństwo podczas pobytu przy akwenach wodnych podczas wakacji, ale również w okresie zimowym. Nie zabrakło również tańca i zabawy z Rozgwiazdą i Rybkami. Na koniec każde dziecko otrzymało książeczkę, która w każdym momencie przypomni im o niebezpieczeństwach nad wodą.