• 915065800 Przedszkole

Pszczółki- Wielkanocne pisanki

26 marca 2021r.

Pisanki, pisanki, jajka malowane.

Nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek.

Pisanki, pisanki, jajka kolorowe,

na nich malowane bajki pisankowe.

Pszczółki- wiosenny spacer

25 marca 2021r.

Grupa Pszczółek wybrała się na krótki wiosenny spacer. Pogoda była przepiękna, a dzieci zachwycone.

Pszczółki- Dzień Żaby

19 marca 2021

W naszym Żłobku zrobiło się wyjątkowo… zielono! I absolutnie nie był to przypadek, bowiem tego dnia obchodziliśmy Dzień Żaby.

Pszczółki- Wiosenne kwiaty

9 marca 2021

To dzień, w którym Pszczółki mogły wykazać się plastycznie. Dzieci wykonały wiosenne kwiaty za pomocą farbek i widelca. Maluszki w ten sposób kształtują rozwój wyobraźni plastycznej.

Pszczółki- fotorelacja z balu karnawałowego

Niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. O czym mowa… oczywiście o Balu Karnawałowym, który odbył się w naszym Żłobku 29 stycznia 2021r.

Tego dnia  już od rana w naszej placówce pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, kotki, biedronki, smerfy, piratów, policjantów, Spider- Mana, Batmana …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Animatorów, którzy zachęcali dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dla dzieci między innymi: modelowanie balonów, zamykanie w bańce, zabawy z Maskotką Sky oraz bardzo uwielbiany przez dzieci dmuchany zamek! Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Bal umożliwił dzieciom i opiekunom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Pszczółki- Dzień Kota

17 luty 2021r.

Tego dnia obchodziliśmy w naszym Żłobku „Dzień Kota”. To właśnie kotki tego dnia były głównymi bohaterami w naszej grupie. Kolorowe prace wykonane przez Pszczółki ozdobiły żłobkowy hol.

Pszczółki- Tłusty Czwartek

11 luty 2021r.

Tłusty czwartek było słodko i kolorowo. Dzieci wykonały piękną prace plastyczną udekorowaną lukrową posypką.

Pszczółki- praca plastyczna

3 luty 2021r.

Pszczółki ozdobiły „Zimowe czapki” plasteliną, którą można łatwo rozetrzeć na kartce. Dzięki takim zadaniom dzieci ćwiczą chwyt pęsetowy,  rozwijają precyzję ruchów  dłoni, rozwijają percepcję wzrokowo- ruchową oraz rozwijają wyobraźnię twórczą.