• 915065800 Przedszkole

Pszczółki- zajęcia taneczne

19 maja 2021r.

Dlaczego ciocie codziennie prowadzą poranną rytmikę?

Dlatego, że wiek poniemowlęcy to dobry czas, aby dzieci zaczęły obcować z muzyką. Systematyczne obcowanie z muzyką w tym okresie ma największy wpływ na rozwój mózgu, osobowość i zdolności motoryczne. Dlatego już od najmłodszych lat warto osłuchiwać maluchy z dziecięcym repertuarem muzycznym by w przyszłości poprawić koordynację ruchową, koncentrację, pamięć słuchową i wzrokową, relacje społeczne i wiele innych czynników wpływających korzystnie na rozwój dziecka.

Żłobek- Festyn Rodzinny

Serdecznie zapraszamy rodziców na Festyn Rodziny który odbędzie się 28 maja 2021r.

Pszczółki- Wiosenne drzewko

12 maja 2021r.

Praca plastyczna „Wiosenne drzewko”. Pszczółki wykonując pracę ćwiczyły chwyt pesetowy oraz rozwijały wyobraźnię plastyczną.

Pszczółki- zabawy na patio

11 maja 2021r.

Pszczółki korzystały z pięknej pogody i spędziły dzień na zabawach na świeżym powietrzu rozwijając koordynację ruchową.

Pszczółki- Dzień Strażaka

4 maja 2021r.

Pszczółki obchodziły Międzynarodowy Dzień Strażaka. Dzieci tego dnia ozdobiły plasteliną wozy strażackie i słuchały piosenek dotyczących tematyki dnia.

Pszczółki- praca plastyczna

27 kwietnia 2021r.

Praca plastyczna pt. „Wiosenny deszcz”. dzieci doskonaliły spostrzegawczość i koordynację ruchową.

Pszczółki- Wielkanocne pisanki

26 marca 2021r.

Pisanki, pisanki, jajka malowane.

Nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek.

Pisanki, pisanki, jajka kolorowe,

na nich malowane bajki pisankowe.

Pszczółki- wiosenny spacer

25 marca 2021r.

Grupa Pszczółek wybrała się na krótki wiosenny spacer. Pogoda była przepiękna, a dzieci zachwycone.