Konkurs pt. „Portret Nauczyciela” został rozstrzygnięty.

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że na konkurs organizowany przez przedstawicieli Rady Rodziców Przedszkola Publicznego w Przecławiu został rozstrzygnięty i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Na konkurs wpłynęło aż 41 prac – portretów nauczyciela/pomocy nauczyciela. Wszystkie prace były przepiękne. Cieszył nas fakt, iż większość prac została samodzielnie wykonana przez naszych przedszkolaków – bo o to właśnie chodziło – by zobaczyć oczami dziecka, to jak widzi ono nauczyciela. Na dzieci podczas rozdawania nagród czekało ostatnie zadanie związane z konkursem – dzieci musiały oznaczyć znaczkiem grupy swoją pracę, tak by panie nie miały problemu z rozpoznaniem siebie (a jak wiemy imiona lubią się powtarzać… ).

Wszystkie prace zostały nagrodzone. Każde dziecko otrzymało nagrodę z rąk pani Katarzyny Kurowskiej-Sirant oraz pani Bożeny Jakubczak.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

„Wizyta aktora” – Borówki

„Wizyta  aktora”

W naszym przedszkolu 30 października  gościliśmy  aktora Grzegorza Stanisławiaka. Przedstawiał  wiersze znanych bajkopisarzy: „Rzepkę” Juliana Tuwima oraz „Pali się!” Jana Brzechwy. Chętne dzieci aktywnie brały udział  w przedstawieniu.

Spotkanie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” – Boróweczki

W piątek 18 października naszą grupę odwiedziła mama Witusia. Przeczytała dwie ulubione książeczki Witusia. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały ciekawych przygód bohaterów książeczek.

Miłym zaskoczeniem dla dzieci były słodkie prezenciki przygotowane przez mamę Witusia z okazji  Jego piątych urodzin.

Dziękujemy 🙂