Spacer i wyjście na lody

Czwartkowe przedpołudnie minęło Nam bardzo smakowicie.

Cała Polska czyta dzieciom – mama Natalki

W środę odwiedziła Nas mama Natalki Lewandowskiej w ramach ogólnopolskiej akcji czytania dzieciom bajek. Wszyscy w skupieniu wysłuchaliśmy opowiadania, a na zakończenie otrzymaliśmy słodki upominek. Dziękujemy Pani Ewelinie za wizytę i czekamy na kolejnych rodziców już od września.
R.D. i A.W.

Cała Polska czyta dzieciom – mama Ali

W czerwcu w czytanie naszej grupie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zaangażowała się mama Alicji. W środę po śniadaniu przywitaliśmy naszego gościa uśmiechem i w wielkim skupieniu wysłuchaliśmy opowiadania o „Złotowłosej i trzech misiach”

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały książeczki , gdzie mogły kolorować i przyklejać naklejki, a rodzice w domu będą mogli czytać poznaną przez Brzoskwinki bajkę o dziewczynce, która zabłądziła w lesie i znalazła schronienie w domku trzech niedźwiadków.

Bardzo dziękujemy mamie Alicji za wizytę i wspaniały upominek.

R.D i A.W.

Festyn z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu

W piątek 8 czerwca, gdy wróciliśmy z biblioteki czekało na Nas wiele atrakcji na placu przedszkolnym. Udaliśmy się na festyn zorganizowany dzięki dotacji z funduszy unijnych, pozyskanych przez Urząd Gminy w Kołbaskowie. Mogliśmy korzystać z dmuchanych zamków, zjeżdżalni, basenu z kulkami, zobaczyć jak powstają lizaki, a także spróbować pysznego popcornu i waty cukrowej. Wspaniałą atrakcja były ,,żywe maskotki” Minionka i Myszki Miki. To było wspaniałe zakończenia minionego tygodnia.

Wizyta w Gminnej Publicznej Bibliotece w Przecławiu

W piątek 8 czerwca, Brzoskwinki  udały się na wycieczkę do Gminnej Biblioteki w Przecławiu. Na miejscu czekała na nas pani bibliotekarka, która przypomniała nam zasady obowiązujące w czasie wizyty w bibliotece. O tym, że powinniśmy pamiętać, aby wypożyczoną książkę szanować i nie niszczyć. Mieliśmy również okazję wysłuchać opowiadania o krowie Matyldzie, która wyjechała na wakacje.
Podczas naszej wizyty mogliśmy obejrzeć  książki, które czekają na dzieci w przecławskiej bibliotece. Zachęcamy rodziców do zapisania swoich pociech i częstych wizyt.

Dzień Dziecka – ciąg dalszy

6 czerwca czekały na Brzoskwinki kolejne niespodzianki, pani Dyrektor razem z przewodniczącą Rady Rodziców panią Bożeną Jakubczak przygotowały wspaniałe prezenty. Dzieci z wielką radością przyjęły upominki i podziękowały za  nie.  Otrzymane albumy i karty spełnią funkcję motywującą do przestrzegania zasad naszej grupy.

Bardzo dziękujemy za otrzymane prezenty i słodkie upominki.