Festyn w przedszkolu z okazji Dnia Dziecka

8 czerwca w naszym przedszkolu odbył się festyn dla dzieci z okazji ich święta. Jeżynki świetnie się bawiły w dmuchanym basenie z kulkami, skakały po dmuchanym placu zabaw Spongeboba, zjeżdżały po mięciutkim Dinusiu. Dzieciom, które chciały Panie malowały buzie bądź rączki. Można było skosztować waty cukrowej lub popcornu. Każdy na pożegnanie dostał balony oraz lizaki wykonywane przez Panie podczas festynu 🙂

Dzień Mamy i Taty

Pierwszy tydzień czerwca to dla Jeżynek tydzień pełen wrażeń i atrakcji. 7 czerwca w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci dzielnie występowały przed swoimi rodzicami, a rodzicom kręciły się łzy w oczach.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie, a Pani Adrianie Paczuk za pomoc w przygotowaniu dzieci do występów.

Dzień Dziecka w Smętowicach

4 czerwca w Gospodarstwie Agroturystycznym w Smętowicach odbył się Festyn Rodzinny. Dzieci zjadły podwieczorek na świeżym powietrzu, po czym korzystały z atrakcji jakie na nich czekały. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie podczas Festynu.

Urodziny

Maj i czerwiec są miesiącami w naszej grupie bardzo ważnymi. Jeżynki obchodzą wtedy swoje urodziny. Każde dziecko w tym szczególnym dla niego dniu jest radosne, czuje się wyjątkowo, a to a sprawą swoich rodziców, ale również kolegów z grupy.

Dziękujemy rodzicom za przygotowywanie dla Jeżynek poczęstunku oraz drobnych upominków.

Poniżej krótka fotorelacja z urodzin, które już się odbyły. Niestety nie wszystkie zdjęcia można wrzucić na stronę, jest ich po prostu zbyt wiele. Resztę zdjęć Rodzice otrzymają na płycie na koniec roku szkolnego. 🙂

M.C.

„Z książką do przedszkolaka”

24 maja odwiedziła nas Pani z Publicznej Biblioteki w Przecławiu. Pani Beata przeczytała dzieciom o przygodach Motylka, który był nieuprzejmy dla innych. Gdy potrzebował pomocy, szukał jej u innych. Czy ktoś mu pomógł?…

Dzieci chętnie wysłuchały opowiadania, po czym Pani Beata rozdała dzieciom kolorowanki przedstawiające Motylka, głównego bohatera.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym. 🙂