Prośba do Rodziców!

UWAGA

Bardzo prosimy o przyniesie dwóch małych słoiczków (np. po koncentracie pomidorowym).

Dziękujemy :-)

Świątecznie w Brzoskwinkach

W czwartek 13.12, miało miejsce spotkanie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowały wiersze i piosenki o tematyce zimowo – świątecznej. Dziewczynki w roli śnieżynek, chłopcy natomiast wcielili się postać bałwanka.
Po krótkim programie artystycznym, zostały wręczone upominki, a dzieci mogły cieszyć się upragnionym poczęstunkiem.
Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu strojów, oraz słodkiego kącika z poczęstunkiem.

A.W i R.D

Spotkanie z Emisiem – Brzoskwinki

W środę, 12.12 odbyła się lekcja o zdrowych nawykach z doktorem Emisiem, w ramach Programu Profilaktycznego realizowanego w Naszym przedszkolu.
Dziękujemy za przekazanie Nam nowych informacji i mały upominek.

R.D.

Z książką do przedszkola – Brzoskwinki

Z książką do przedszkolaka – Brzoskwinki

W ramach akcji ,, Z książką do przedszkolaka” , w piątek odwiedziła Nas Pani z Gminnej Publicznej Biblioteki w Przecławiu, z opowiadaniem „Krowa Matylda jest chora”.  Dzieci z uwagą wysłuchały, jak krowa Matylda musiała zostać w domu i leżeć w łóżku. Przez ten czas zwierzęciem  opiekowała się gospodyni. Podawała jej syrop na kaszel, przynosiła gorącą herbatę, a nawet czytała bajki. Czy krowa Matylda wyzdrowiała?

Zachęcamy do poznania dalszych przygód krowy Matyldy, oraz do częstego czytania dzieciom bajek, które czekają na nie w przecławskiej bibliotece.

A.W.

Zabawa Andrzejkowa w Brzoskwinkach

W czwartek, 29 listopada nasza grupa wspólnie z Malinkami brała udział z zabawach andrzejkowych. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, kim zostaną w przyszłości, oraz wykonywały różne zadania, za wykonanie których otrzymały słodką nagrodę. Nie zabrakło lania wosku, oraz wróżenia z butów.

Na zakończenie zabawy odbyły się tańce i zabawa przy ulubionej muzyce.

A.W.