• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 915065800
 • -

Zajęcia otwarte z Rodzicami – Brzoskwinki

Dnia 15.04.2019r w grupie Brzoskwinki odbyły się zajęcia otwarte połączone z warsztatami Wielkanocnymi. Podczas zajęć dzieci przedstawiły krotki program artystyczny. Zajęcia odbyły się pod tematyka muzyczną dlatego zdolne Brzoskwinki zagrały na Kolor Piano. 

Podczas części warsztatowej dzieci mogły umocnić więź z rodzicami wykonując wspólnie kartkę Wielkanocna. 

Mamy nadzieję, ze zarówno dzieci jak i rodzice będą milo wspominać te chwile.  

M. Sz.

 

 


 • -

Wycieczka do Straży Pożarnej – Brzoskiwnki

Nie jeden z przedszkolaków marzy o tym, by zostać strażakiem. Aby więc przekonać się, jak wygląda niezwykle trudna praca strażaka 7 maja dzieci z grupy Brzoskwinki wybrały się na wycieczką do remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołbaskowie. 

A.B.


 • -

 • -

 • -

Wiosna- zabawy Brzoskwinek

Wiosenna, ciepła i słoneczna pogoda pozwala w pełni wykorzystać plac zabaw. Piaskownica, zjeżdżalnia i huśtawki są stałe oblegane. Brzoskwinki lubią zabawy i ruch na świeżym powietrzu 🙂 

A.B.


 • -

Wizyta Zajączka Wielkanocnego – Brzoskwinki

W piątek 19.04.2019 w naszym przedszkolu mieliśmy niezwykłego gościa… 🙂 Odwiedził nas Zajączek Wielkanocny, który z każda grupą spędził trochę czasu przy wspólnej zabawie, zaś na zakończenie zabawy każdemu rozdał drobny, słodki upominek.

A.B.


 • -

Urodziny z Czarusiem i Kropką

W czwartek 18 kwietnia obchodziliśmy urodziny Kacpra i Bartka B. Z tej okazji odwiedził nas wspaniały duet animatorów- Czaruś i Kropka. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły, były konkursy, wspólne zabawy. 

Brzoskwinki na pewno nie zapomną tego dnia!! Wszystkim kwietniowym solenizantom życzymy uśmiechu na twarzy i spełnienia wszystkich marzeń 🙂

A.B. 


 • -

Dzień sportu w Brzoskwinkach

Choć czas szybko mija- przypominamy jak wspaniale bawiliśmy się podczas Dnia Sportu w grupie Brzoskwinki. Poprzez zabawę na świeżym powietrzu nauczyliśmy się „zdrowej rywalizacji” oraz zrozumieliśmy, ze nie zawsze trzeba wygrywać, lecz zawsze należy się starać😊

M. Sz.


 • -

Kalendarium kwiecień – Brzoskwinki

KALENDARIUM KWIECIEŃ BRZOSKWINKI

 

01.04– Teatr Gajewski, przedstawienie pt. „Lustereczko”

02.04– Wyjście do gabinetu stomatologicznego (możliwość dokonania przeglądu uzębienia po wcześniejszym dostarczeniu zgody),

04.04– Wycieczka do piekarni Auchan. Dzieci zamienią się w małych piekarzy. Wyjazd tego dnia o godz. 9.30. Koszt autokaru 15zł.

08.04– Dzień sportu ( prosimy o ubranie dzieci w wygodną odzież),

15.04– Zajęcia otwarte dla rodziców połączone z warsztatami Wielkanocnymi. Zajęcia otwarte rozpoczną się o godzinie 15.30- zapraszamy wszystkich rodziców.


 • -

Przedstawienie teatralne „Lustereczka”

Dnia 01.04.2019 do naszego Przedszkola przyjechał teatr Gajewski. Grupa Brzoskwinki została widownią- skupioną i zaciekawioną. Przedstawienie pt” Lustereczka” wprowadziło wiele uśmiechów na buźkach naszych smyków.