• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole
 • -

Spis Powszechny Próbny w naszej Gminie

Weź udział w badaniu w dniach 1 – 30 kwietnia 2020r https://spis.gov.pl/

Do pobrania:  spis informacja


 • -

Propozycje zabaw dla małych tancerzy.

Witamy Serdecznie 🙂

Wychodząc na przeciw sytuacji panującej w kraju proponujemy Państwu oraz naszym małym tancerzom utrzymanie ciągłości zajęć tanecznych i rytmicznych, które na co dzień prowadzone są w przedszkolach. W naszej zamknięte grupie publikować będziemy materiały, dzięki którym Państwa dzieci będą mogły spędzić miło i aktywnie czas w domu. Wystarczy włączyć filmik i bawić się razem z nami. Zapraszamy serdecznie.

W celu dodania do grupy proszę odpowiedzieć na pytania weryfikacyjne. Link do grupy (jeśli nie działa należy skopiować i  wkleić w przeglądarkę) https://www.facebook.com/groups/tance.wygibance/ 

pozdrawiam serdecznie

pani Ada


 • -

Tłusty czwartek w Biedronkach

 

20 lutego świętowaliśmy Tłusty czwartek. Dzieci ozdobiły a później zjadły pyszne całuski przygotowane przez jedną z mam- za co bardzo dziękujemy. Następnie wykonały pracę plastyczną pt. „Pączek”, która teraz ozdabia nasz hol.


 • -

Bal karnawałowy Biedronek

31 stycznia obchodziliśmy w grupie Biedronek Bal karnawałowy. Tego dnia dzieci przyszły przebrane. Odwiedziła nas znana i lubiana maskotka Sky z Psiego Patrolu. Wniosła wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Całą imprezę poprowadziła wspaniała animatorka. Największą atrakcją dla dzieci okazał się dmuchany zamek, z którego dzieci nie chciały wyjść.


 • -

Dzień babci i dziadka w Biedronkach

24 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Frekwencja dopisała Dziadkowie i Babcie spisali się na medal. Dzieci przygotowały wspaniały występ i rozdały dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Potem Ciocie wraz z wnukami zaprosiły dziadków na słodki poczęstunek.
Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie poczęstunku.


 • -

 • -

Zabawy z piaskiem kinetycznym w Biedronkach

2 stycznia

Zabawy z piaskiem kinetycznym- świetnie oddziałują na zmysł dotyku, integracje sensoryczną a także na koordynację wzrokowo-ruchową.


 • -

Mikołajki w Biedronkach

6 grudnia jak od dawien dawna wiadomo raz do roku do grzecznych dzieci przychodzi Mikołaj. A że u nas mamy tylko grzeczne szkraby, dlatego właśnie do naszego żłobka ochoczo zawitali świąteczni goście. Dzieciaczki z radością przywitały Mikołaja. lecz oczywiście główne zainteresowanie skupiało się wokół kolorowych upominków. Jak dobrze być małym i grzecznym… 🙂

W nagrodę dzieci wykonały dla Mikołaja piękne prace plastyczne.


 • -

Biedronki ubierają choinkę

4 grudnia

Tuż przed wizytą Świętego Mikołaja nasze Maluszki z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały bombki, łańcuchy i kolorowe światełka. choinka wyglądała prześlicznie. Ileż było radości wśród dzieci a w sali zrobiło się pięknie i bajkowo. Następnie dzieci wykonały pracę plastyczna pt. „Choinka”.


 • -

Biedronki na spacerze

2 grudnia wybraliśmy się całą grupą na długi jesienny spacer. Odwiedziliśmy również szkolne boisko , na którym odbyły się zawody sportowe. Dzień był pełen radości a z twarzy dzieci nie schodził uśmiech.