Cała Polska czyta dzieciom

Codzienne czytanie dziecku jest czynnością wyjątkową, zaspokaja wszystkie potrzeby emocjonalne naszej pociechy, świetnie wspiera jej rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny, przynosi również ogromną radość, rozwija wyobraźnię i pozostawia cudowne wspomnienia. Za magiczne chwile z książką serdecznie dziękujemy kolejnym rodzicom: p. Lenie B. – mamie Poli, p. Asi – mamie Bartka, p. Paulinie – mamie Mai, p. Justynie – mamie Kacpra, a także p. dyrektor Izabeli Pisaruk.

Wdzięczne Boróweczki.

Festyn w Smętowicach

4 czerwca Borówki wraz z innymi grupami przedszkolnymi wybrały się na festyn rodzinny do Gospodarstwa Agroturystycznego mieszczącego się w Smętowicach. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji oraz nasi mali przyjaciele w mini zoo, a poczęstunek na świeżym powietrzu smakował wyśmienicie. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie wyjazdu.

A.R.

Dzień Mamy i Taty w Boróweczkach

28 maja dzieci z grupy IX wystawiły program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki walcząc z tremą zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Wszyscy rodzice byli głęboko wzruszeni i zadowoleni ze swoich pociech. Na koniec spotkania dzieci poczęstowały rodziców własnoręcznie przygotowaną sałatką owocową.