• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole
 • -

Warsztaty literackie w Borówkach

Warsztaty literackie

W czwartek 17 listopada odbyły się warsztaty literackie. Pani Dorota Schrammek autorka książek przeczytała dzieciom książkę pt: „Karolek i łóżeczko”.


 • -

Mały miś w świecie wielkiej literatury

Mały miś w świecie wielkiej literatury

W naszym przedszkolu realizowany był ogólnopolski projekt „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. W ramach projektu przekazywana była naszym przedszkolakom miłość do czytania. Nauczycielki, rodzice czytali przedszkolakom książki. To wydarzenie było świętem w naszym przedszkolu , pełnym literatury i oczywiście Małego Misia.


 • -

Wyjście na lody grupa Śliweczki

Wyjście na lody

Wyjście na lody było dla naszych Śliweczek wyjątkowym dniem. Zimna i smaczna niespodzianka w upalny dzień sprawiła dzieciom ogromną radość. Każde dziecko wybierało swój ulubiony smak loda. Wyjście do lodziarni było nie tylko słodką niespodzianką, ale również przypomnieniem zasad zachowania podczas wyjść poza teren przedszkola oraz właściwego zachowania się w miejscu publicznym.


 • -

 • -

☀️ Przerwa wakacyjna ☀️

                   PRZYPOMINAMY O  

PRZERWIE WAKACYJNEJ

         w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu:

   która rozpoczyna się od dnia

01.08.2022  –  19.08.2022

 

W tym czasie Przedszkole Publiczne w Przecławiu będzie zamknięte.


 • -

Zakończenie roku przedszkolnego i Dzień Mamy i Taty w Malinkach

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dziećmi a rodzicami. 

 

W dniu 24.06.2022 r., sala przedszkolna grupy Malinki stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2021/2022 oraz Dnia Mamy i Taty. Wystrojone starszaki świętowanie Dnia Mamy i Taty rozpoczęły od powitania gości pięknym wierszykiem. Nie zabrakło również piosenek dla mamy i taty, a także wesołych piosenek wakacyjnych. Cały występ musiał rodzicom się bardzo podobać, gdyż został uwieńczony gromkimi brawami. Dziękujemy Rodzicom za przybycie.

 


 • -

Wakacje z dzieckiem.

W poniższym pliku znajdziemy kilka propozycji zabaw z dzieckiem podczas wakacji. 

 

WAKACJE Z DZIECKIEM


 • -

W przedszkolnym ogrodzie.

W dniu 23.06.2022 r., dzieci z grupy Malinki poszły przesadzić do ogródka przedszkolnego rośliny z wcześniej zasianych w sali zajęć przyrodniczych. Dzieci były bardzo zadowolone, że mogły wsadzić do ziemi poziomki, pomidory i zioła. Nie zabrakło też zabawy w podlewaniu całego ogródka przedszkolnego.

 


 • -

Picnic Cantry Krzysztof Gajewski grupa Malinki, Truskawki i Brzoskwinki

W naszym przedszkolu odbył się Picnic Cantry. Dzieci z naszego przedszkola z grup Malinki, Truskawki i Brzoskwinki bawiły się w klimacie Dzikiego Zachodu z aktorami Agencji Artystycznej Krzysztofa Gajewskiego. Przedszkolaki poznały historię groźnego Billa, tańczyły country, przeciągały linę i rzucały lassem. Muzyka, stroje, zabawne historie i wspólna zabawa wywołały dużo radości i pozytywnych emocji u dzieci. Zabawy uatrakcyjniły dzieciom ten dzień, dziękujemy Radzie Rodziców za organizację a aktorom za poświęcony nam czas.


 • -

Zabawy z chustą grupa Jeżynki

Rytmicznie i kolorowo w Jeżynkach

Rytmika i zabawa z chustkami animacyjnymi, niby tak niewiele, a tyle radości, zabawy i koloru. Jeżynki dziękują Pani Darii za wspaniałą zabawę, naukę i cierpliwość. Z utęsknieniem czekamy na zajęcia, które będą już po wakacjach!

Wychowawczynie