Truskawki na Jasełkach w Szkole Podstawowej w Przecławiu

Dnia 20.12.2019 r Przedszkole Publiczne w Przecławiu skorzystało z zaproszenia do Szkoły Podstawowej w Przecławiu na Jasełka.
Grupa Truskawki chętnie wybrała się aby podziwiać zdolności artystyczne jednej z klas drugich. Przedstawienie obfitowało w kolędy, których wspólne śpiewanie wprowadziło nas wszystkich w cudowny świąteczny nastrój.

M. Sz

Konkurs na ozdobę świąteczną – Truskawki

Przedszkole Publiczne w Przecławiu ogłosiło konkurs na Świąteczną ozdobę. W konkursie wzięło udział bardzo dużo dzieci, były wśród nich również nasze kochane zdolne truskaweczki. Choć nie udało się zająć żadnego z miejsc, dzieci otrzymały nagrody za udział w konkursie oraz gratulacje za przepiękne pracę. Serdecznie gratulujemy uczestnikom oraz zapraszamy do udziały w kolejnych konkursach.

M. Sz

Mikołajki w Truskawkach

5 grudnia w GOKSiR w Przecławiu odbyła się impreza Mikołajkowa. Było dużo zabawy, radości i śmiechu. Na koniec dzieci zostały obdarowane upominkami od Mikołaja. O dziwo nikt nie dostał rózgi 🙂

Warsztaty „Robótkowo” w Truskaweczkach

18 grudnia dzieci z grupy Truskawek uczestniczyły w warsztatach o nazwie „Robótkowo”. Poznały one metodę tworzenia ozdób świątecznych z gliny. Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze, a dzieci były bardzo zaangażowane w swoją pracę.

Warsztaty „Miasto nauki” – Truskawki

28 listopada Truskawki wraz z szalonym profesorem postanowiły przeprowadzić doświadczenia z ciekłym azotem. Podczas warsztatów zamrażaliśmy przeróżne przedmioty. Jedliśmy zamrożone chrupki, tworzyliśmy specjalną pianę oraz sztuczną mgłę. Dzieci chętnie brały udział w zajęciach.