Kicia Kocia ponownie w Poziomkach w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom

11 czerwca w ramach akcji CPCD odwiedziła nas ponownie mama Piotrusia. Tym razem dzieci wysłuchały z uwagą dwóch opowiadań: Kicia Kocia poznaje strażaka i Kicia Kocia zostaje policjantką.
Bardzo dziękujemy pani Kasi za odwiedziny, a chętnych rodziców zapraszamy do włączenia się w akcję już od września.

M.Ś.

Kicia Kocia mówi „Dzień dobry”

7. czerwca, w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom,  odwiedziła nas ponownie mama Szymona. Tym razem przeczytała dzieciom opowiadanie polecane przez Fundację ABCXXI Kicia Kocia. Poziomki w skupieniu wysłuchały historii o rezolutnej kotce, która ze swoim przyjacielem Packiem przekonuje się, że uśmiech ma wielką moc. Na spacerze mówią z uśmiechem napotkanym osobom „dzień dobry” i zauważają, że wszystkim natychmiast poprawia się humor. Postanawiają jak najczęściej się uśmiechać i mówić ludziom miłe rzeczy. Poziomki też sprawdziły to osobiście podczas spaceru po okolicy. Uśmiech i „dzień dobry” działa! Przekonajcie się sami!

M.Ś.

Festyn z okazji Dnia Dziecka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

4 czerwca odbył się w Smętowicach Festyn Rodzinny.  Było wiele atrakcji – ogromny plac zabaw, mini zoo, no i…
podwieczorek, który na świeżym powietrzu smakował wyśmienicie 🙂

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za przygotowanie festynu.

Z książką do przedszkolaka

29 maja ponownie odwiedziła nas pani Beata. Dzieci już wiedza, że pani pracuje w  bibliotece w Przecławiu i zawsze przynosi książeczki. W ramach akcji „z książką do przedszkolaka” przeczytała nam bajeczkę o przygodach detektywa Franka. Dzieci w wielkim skupieniu słuchały opowiadania. Na zakończenie była praca plastyczna do wykonania-pokolorowanie Franka.

M.K.