Polsko – pamiętamy!

Polsko – pamiętamy!

Tydzień upamiętniający 100 – lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczęliśmy 5.11 wystawą w holu naszego przedszkola. Następnego odbył się program artystyczny przygotowany przez Panie z najstarszych grup dla zaproszonych gości i po południu dla rodziców i rodzin naszych przedszkolaków.
Nasza grupa przygotowała zajęcia pokazowe pt. „Polska – moja ojczyzna”. Mogliśmy wykazać się umiejętnościami i wiedzą dotyczącą barw i symboli narodowych. Wszystkie dzieci pamiętały o przywitaniu i pożegnaniu przybyłych gości. Nasze 4 –latki spisały się znakomicie, więc zostały oficjalnie pochwalone przez Panie prowadzące grupę, a także Panią dyrektor Anetę Pietrzak. Rodzicom gratulujemy pociech i zapraszamy na kolejne uroczystości.
A.W i R.D

Wystawa eksponatów

Występy dzieci

Zajęcia pokazowe „Polska – moja ojczyzna”