Przedstawienie teatralne „Wakacje z Babcią Jadzią”

Przedstawienie teatralne „Wakacje z Babcią Jadzią”

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „WAKACJE Z BABCIĄ JADZIĄ”

Dnia 27 IX Borówki obejrzały przedstawienie pt. „Wakacje z babcią Jadzią” zaprezentowaną przez Agencję Artystyczną K. Gajewskiego.

Dzieci poznały zabawną historię o przygodach przesympatycznej babci Jadzi, przed którą stanęło trudne zadanie, gdyż musi przez dwa tygodnie opiekować się swoim wnuczkiem Piotrusiem pod nieobecność jego rodziców. Planowane miłe spokojne spędzenie wakacyjnych dni przynosi jednak nieoczekiwane przygody, gdyż chłopczyk miał swoje sposoby, aby umilić babci czas w zabawny sposób.

Przedstawienie ukazało w zabawny sposób jak ważna rolę w życiu pełnią osoby starsze które są zawsze gotowe, by służyć dzieciom swą mądrością życiową i dobrą radą a przede wszystkim cierpliwością 😊.