Sadzenie drzew – Brzoskwinki i Borówki

W dniu 3 lipca 2024 r., absolwenci naszego przedszkola posadzili drzewka, które urozmaicają nasz plac przedszkolny.

Żłobek- Dzień sportu – współpraca z klasą IIc z SPP

14 czerwca 2024r.

Tego dnia dzieci z grupy Pszczółki ze żłobka oraz dzieci z klasy IIc ze Szkoły Podstawowej w Przecławiu przyszły ubrane w stroje sportowe. Czekało na nich ważne wydarzenie „Dzień sportu”. Głównym celem spotkania było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo, ale też integrowanie się najstarszej grupy żłobkowej Pszczółek z uczniami klasy IIc ze Szkoły Podstawowej w Przecławiu. Konkurencje sportowe polegały na tym, aby każdy maluch pod bacznym okiem starszaków pokonał przygotowany tor przeszkód. Każdy starszak był bardzo przejęty rolą jaka na nim spoczywała. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromną radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania. Dlatego też sport to nie tylko ćwiczenia fizyczne, to przede wszystkim nauka cierpliwości i umiejętność współpracy w grupie.

Wyjście na lody w grupie Malinki

20 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę na lody do pobliskiej lodziarni!

Biedronki- urodziny Celinki i Hani

29 maj 2024r.

Dziś swoje trzecie urodziny obchodziły Celina i Hanna.

Życzymy, aby uśmiech towarzyszył Wam przez całe życie 🙂

Morski Pokaz Mody

11 czerwca 2024 r., w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu odbył się „Morski Pokaz Mody”. Pokaz Mody jest w Przedszkolu imprezą cykliczną. W tym roku motywem przewodnim była moda morska. Ze względu na bardzo dużą ilość chętnych do udziału w pokazie został on podzielony na dwie tury: dzieci 3-4 letnie oraz 5-6 latki. Wszystkie cudowne stroje były wykonane przez rodziców i dzieci. Każdy był wyjątkowy, pomysłowy i oryginalny. Upominki dla modelek i modeli ufundowała Rada Rodziców…

Wycieczka do agroturystyki w Będargowie – grupa Jeżynki