Kicia Kocia mówi „Dzień dobry”

7. czerwca, w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom,  odwiedziła nas ponownie mama Szymona. Tym razem przeczytała dzieciom opowiadanie polecane przez Fundację ABCXXI Kicia Kocia. Poziomki w skupieniu wysłuchały historii o rezolutnej kotce, która ze swoim przyjacielem Packiem przekonuje się, że uśmiech ma wielką moc. Na spacerze mówią z uśmiechem napotkanym osobom „dzień dobry” i zauważają, że wszystkim natychmiast poprawia się humor. Postanawiają jak najczęściej się uśmiechać i mówić ludziom miłe rzeczy. Poziomki też sprawdziły to osobiście podczas spaceru po okolicy. Uśmiech i „dzień dobry” działa! Przekonajcie się sami!

M.Ś.

Festyn z okazji Dnia Dziecka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

4 czerwca odbył się w Smętowicach Festyn Rodzinny.  Było wiele atrakcji – ogromny plac zabaw, mini zoo, no i…
podwieczorek, który na świeżym powietrzu smakował wyśmienicie 🙂

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za przygotowanie festynu.

Z książką do przedszkolaka

29 maja ponownie odwiedziła nas pani Beata. Dzieci już wiedza, że pani pracuje w  bibliotece w Przecławiu i zawsze przynosi książeczki. W ramach akcji „z książką do przedszkolaka” przeczytała nam bajeczkę o przygodach detektywa Franka. Dzieci w wielkim skupieniu słuchały opowiadania. Na zakończenie była praca plastyczna do wykonania-pokolorowanie Franka.

M.K.

Wizyta mamy Oliwki w ramach akcji CPCD

To, że Poziomki bardzo lubią książki, to już wszyscy wiedzą. Wiedzą to też Rodzice, którzy chętnie nas odwiedzają, by nam czytać.
23 maja gościliśmy mamę Oliwki, która przeczytała Poziomkom trzy bajki: „Konik polny i mrówka”, „Trzy małe świnki” oraz ciekawą pod względem doznań węchowych opowieść  pt.”Rycerz Stopa”.

M.Ś.

Dzieci jadą do Smętowic autokarem z nauczycielem.
Rodzice oraz rodzeństwo mogą dołączyć do wspólnej zabawy, ale muszą zapłacić za wejście 12 zł/osoba

Wejście dla dzieci sponsorowane jest z Rady Rodziców.

Podwieczorek tego dnia dzieci zjedzą na świeżym powietrzu.