• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
 • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole
 • -

Spis Powszechny Próbny w naszej Gminie

Weź udział w badaniu w dniach 1 – 30 kwietnia 2020r https://spis.gov.pl/

Do pobrania:  spis informacja


 • -

Propozycje zabaw dla małych tancerzy.

Witamy Serdecznie 🙂

Wychodząc na przeciw sytuacji panującej w kraju proponujemy Państwu oraz naszym małym tancerzom utrzymanie ciągłości zajęć tanecznych i rytmicznych, które na co dzień prowadzone są w przedszkolach. W naszej zamknięte grupie publikować będziemy materiały, dzięki którym Państwa dzieci będą mogły spędzić miło i aktywnie czas w domu. Wystarczy włączyć filmik i bawić się razem z nami. Zapraszamy serdecznie.

W celu dodania do grupy proszę odpowiedzieć na pytania weryfikacyjne. Link do grupy (jeśli nie działa należy skopiować i  wkleić w przeglądarkę) https://www.facebook.com/groups/tance.wygibance/ 

pozdrawiam serdecznie

pani Ada


 • -

Walentynki w Motylkach

Z okazji dnia Św. Walentego w grupie „Motylki” odbyły się zajęcia tematycznie nawiązujące do święta. Dzieci radośnie tańczyły przy piosence pt.” Serduszko puka”, z zaangażowaniem szukały ukrytych serduszek w sali , a następnie wykonały pracę plastyczną, pt. Walentynka dla Rodziców.


 • -

Motylki na spacerze

Spacer 06.02.2020r.- Motylki

W czwartkowy poranek dopisała mam pogoda i wybraliśmy się na krótki spacer. Maluszki  poznały  teren otaczającego nas przedszkola i szkoły podstawowej.


 • -

Występy przedszkolaków- Motylki

W dniach 22.01.2020r. i 05.02.2020r. odwiedziła Motylki grupa przedszkolna. Starszaki zaprezentowały nam swój program muzyczny, taneczny, i teatralny. Maluszki były oczarowane pokazem i z wielkim zainteresowaniem oglądały i słuchały występujących artystów. Wszystkim widzom przedstawienie bardzo się podobało. Zapraszamy ponownie.


 • -

Zajęcia z akupresury „Motylki”

Dnia 03.02.2020r. odbyły się zajęcia z akupresury: stóp i  masażu relaksacyjnego przy pomocy dysków sensorycznych.


 • -

Bal karnawałowy w Motylkach

 Dnia 31.01.2020r. maluszki z  grupy „Motylki” w swoich pięknych przebraniach uczestniczyły w balu karnawałowym. Czas zabawy dzieciom umilili animatorzy. Było wiele atrakcji między innymi: dmuchany zamek, zabawa z chustą animacyjną i kolorowymi piłkami, bańki mydlane oraz znana i lubiana maskotka Sky z Psiego Patrolu. Dzieci z zainteresowaniem i chęcią uczestniczyły we wszystkich zabawach.


 • -

Zajęcia sensomotoryczne z mąką w Pszczółkach

24 luty

Mąka to świetny produkt do zabaw sensorycznych. Takie zabawy dostarczają dziecku różnorodnych bodźców  wspomagających integrację jego zmysłów oraz ich rozwój. Pobudzają wyobraźnię, rozwijają kreatywność, stymulują zmysły, uczą koncentracji oraz wpływają na prawidłowy rozwój mózgu i układu nerwowego a przede wszystkim sprawiają radość dzieciom.


 • -

Tłusty czwartek w Pszczółkach

Zgodnie z tradycją 20 lutego obchodzilismy Tłusty Czwartek. Tego dnia dzieci z grupy pszczółek wykonały pracę plastyczną- papierowego pączka którego ozdoby pyszną kolorową oraz słodką posypką. 


 • -

Zajęcia sensomotoryczne z galaretką w Pszczółkach

19 luty

Tego dnia w grupie pszczółek odbyły się zajęcia sensomotoryczne. Zabawy dotykowe potrzebne są wszystkim maluchom a zajęcia z galaretką to bardzo fajna zabawa. Stymuluje ona zmysły (zmysł wzroku dotyku i smaku) oraz ćwiczy rączki. Galaretka ma ciekawą konsystencję, jest kolorowa i ładnie pachnie.Dzieci mogły ją ugniatać, ściskać a nawet jej spróbować. Zabawa była przednia 😁