• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Wiejskie Podwórko” w Bobolinie

  • -

Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Wiejskie Podwórko” w Bobolinie

Pierwsza wycieczka naszej grupy odbyła się już 26 września. Dla dzieci atrakcją była już początkowa jazda autokarem do Bobolina. Na miejscu dzieci mogły przyjrzeć się i pogłaskać różne zwierzęta. Kolejną bardzo ciekawą atrakcją było zbieranie trawy z sąsiadującej łąki, którą dzieci nakarmiły zwierzęta – króliki, świnkę, ptactwo domowe. Były też inne atrakcje takie jak: jedzenie pieczonego ziemniaka i kiełbaski, pokaz z udziałem psów, przedstawienie o zwierzętach, pokaz rasowych kotów oraz zabawa na palcu zabaw. Dla grupy malinek było to dzień pełen wrażeń.

N.P.