• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Wiejskie Podwórko” w Bobolinie

  • -

Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Wiejskie Podwórko” w Bobolinie

Dnia 26 września grupy Jagódek, Borówek i Malinek wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Wiejskie Podwórko” w Bobolinie. Na miejscu czekało mnóstwo atrakcji. Przywitały nas radosne uśmiechy pań prowadzących gospodarstwo. Jedną z atrakcji był spacer na pobliskie pastwisko, gdzie dzieci zrywały trawę by nakarmić nią zwierzęta. Karmiliśmy  króliki, pawie, kury oraz pocieszną przyjazną świnkę merdającą ogonkiem. Obserwowaliśmy pokaz tresury psów rasy labrador a także mieliśmy okazję pogłaskać kota rasy sfinks. Kolejne atrakcje gwarantował plac zabaw, dzieci ochoczo skakały na trampolinie, zjeżdżały na zjeżdżalni, korzystały z huśtawek. Na zakończenie czekały na nas pyszne pieczone kiełbaski oraz ziemniaki. Wycieczka była pełna niezapomnianych wrażeń.

A.Z.