• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Wiejskie Podwórko” w Bobolinie

  • -

Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Wiejskie Podwórko” w Bobolinie

Dnia 26 września Boróweczki, Jagódki i Malinki z Przedszkola Publicznego w Przecławiu odwiedziły „Wiejskie Podwórko” w Bobolinie. W czasie pobytu dzieci mogły dokładnie przyjrzeć się różnym zwierzętom wiejskim, dużą atrakcją było  karmienie zwierząt – świnki, królików, ptactwa domowego i pawi, samodzielnie zabraną trawą z pobliskiej „prawdziwej” łąki J. Przedszkolaki uczestniczyły również w pokazie tresury psów, oraz kotów rasowych, obejrzały przedstawienie o zwierzętach wiejskich przygotowane przez p. Kingę i jej córki. Zmęczone mogły wypocząć na placu zabaw. Zwieńczeniem wyjazdu było ognisko – dzieci miały możliwość zjedzenia  niezwykłych smakołyków – pieczonych w ognisku ziemniaków oraz kiełbasek z rusztu. Miło wspominamy czas spędzony w Bobolinie, dzieci do przedszkola wróciły pełne wrażeń i z uśmiechami na twarzach.

B.F.