• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzień Komisji Edukacji Narodowej i Pasowanie na Przedszkolaka

  • -

Dzień Komisji Edukacji Narodowej i Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 12 października w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu zapanował uroczysty nastrój. Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej miało miejsce Pasowanie na Przedszkolaka.

W uroczystości uczestniczyły wszystkie przedszkolaki. Najstarsze grupy – Boróweczki, Jagódki i Malinki przygotowały oprawę artystyczną: nie zabrakło piosenek, wierszy, tańców i życzeń dla pracowników przedszkola, mimo towarzyszącej dzieciom tremie udało się pokonać im nieśmiałość i pokazać to co w dzieciach najlepsze – zaangażowanie i radość. Głównymi bohaterami dnia były trzylatki z grup Malinek, Truskaweczek i Brzoskwinek – to ich Dyrektor p. Izabela Pisaruk w obecności p. wójt Małgorzaty Schwarz pasowała na przedszkolaków. Najmłodsze dzieci – dwulatki z grup Gruszeczek, Poziomek i Jeżynek dzielnie obserwowały starszych kolegów przygotowując się do roli przedszkolaków. Na koniec wszystkie przedszkolaki odśpiewały swój hymn „Jestem sobie przedszkolaczek”. Życzymy sobie więcej tak udanych uroczystości.

B.F.