• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Jeżynkowy Dzień Pluszowego Misia

  • -

Jeżynkowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada w naszej grupie odbył się Dzień Pluszowego Misia. Tego szczególnego dnia dzieci przybyły do Przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami, które były honorowymi gośćmi.

Przedszkolaki wspólnie z nimi bawiły się oraz tańczyły. Oprócz tego uważnie wysłuchały wiersza pt.: „Naprawiamy Misia” i dowiedziały się, że Misie tak jak i drugiego człowieka należy szanować. Dzieci głaskały swoje Miśki oraz przytulały. Po zabawach z chustą animacyjną przedszkolaki wykonały pracę plastyczną „Buźka Misia”, co sprawiło wszystkim wiele radości, a na koniec każde dziecko dostało Dyplom za uczestnictwo w zabawach z okazji Dnia Pluszowego Misia.

M.C.