Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. Moja ulubiona bajka „Mój przyjaciel miś”

W dniu 27.11.2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. Moja ulubiona Bajka „Mój przyjaciel miś”, adresowanego do dzieci z naszego przedszkola.

Na konkurs wpłynęło 16 prac plastycznych z grup przedszkolnych. Wykonane różnymi technikami prace były bardzo kreatywne, pomysłowe i staranne.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

W skład komisji wchodziły następujące osoby:

DYREKTOR: mgr Izabela Pisaruk

WICEDYREKTOR: mgr Aneta Pietrzak

NAUCZYCIEL: mgr Olga Nowicka

NAUCZYCIEL: mgr Małgorzata Grodek

SEKRETARZ: mgr Agnieszka Rosińska

Komisja postanowiła przyznać 16 równorzędnych nagród, a tym samym wyróżnień we wszystkich kategoriach dla każdego z uczestników.

Panie Wicedyrektor wraz z nauczycielem grupy wręczyły dzieciom nagrody.

Laureaci i wyróżnieni w konkursie:

1. Jan Bojko
  2. Lena Czarnota
  3. Gabriela Frontczak
  4. Kinga Grzybowska
  5. Ernest Kamiński
  6. Lena Kasak
  7. Elżbieta Kwaśniewska
  8. Natalia Lewandowska
  9. Jakub Nietrzeba
  10. Maja Przysła
  11. Kaja Rucka
  12. Anastazja Szawarejko
  13. Gabriela Wierzycka
  14. Bruno W.
  15. Natalia Wójtowicz
  16. Jakub Złośnik

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za udział w konkursie oraz gratulujemy wspaniałych pomysłów artystycznych.

O.N.