• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Zajęcia pokazowe p. Ewy Zielińskiej

  • -

Zajęcia pokazowe p. Ewy Zielińskiej

7 listopada nasze przedszkole odwiedziła p. Ewa Zielińska – autorytet w dziedzinie edukacji matematycznej małych dzieci, współautorka programów edukacyjnych z zakresu wczesnej edukacji dziecka i wieloletnia współpracownica prof. E. Gruszczyk – Kolczyńskiej. Pani Zielińska przeprowadziła pokazowe zajęcia dla uczestniczek kursu „Dziecięca matematyka” w dwóch grupach czterolatków – Jagódkach i Boróweczkach. Jedne z zajęć poświęcone były rozwijaniu u dzieci umiejętności skupiania uwagi, natomiast drugie rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia, wyciąganiu wniosków i nazywaniu dostrzeżonych zmian. Pani Zielińska chwaliła nasze dzieci za zaangażowanie na zajęciach oraz wysoki poziom umiejętności matematycznych.

B.F.