• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

ZWIERZĘTA W NASZYM ŻYCIU NIE ZJAWIAJĄ SIĘ BEZ POWODU

  • -

ZWIERZĘTA W NASZYM ŻYCIU NIE ZJAWIAJĄ SIĘ BEZ POWODU

„ZWIERZĘTA W NASZYM ŻYCIU NIE ZJAWIAJĄ SIĘ BEZ POWODU. UDZIELAJĄ NAM NAUK O TYM JAK ZOSTAĆ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM” Cesar Millian

Światowy Dzień Zwierząt został ustanowiony w 1931 roku we Florencji. Obchody tego święta mają na celu zmianę zachowania ludzi w stosunku do zwierząt i uświadomienie im, że zwierzę to istota żywa, a nie rzecz i ma swoje prawa. W naszym Żłobku obchodziliśmy Dzień Zwierząt w środę 04.10.2017 roku.  Wszystkie dzieci słuchały wierszy,  śpiewały i tańczyły do piosenek o tematyce związanej ze zwierzętami. Po części tematycznej milusińscy przystąpili do wyklejania swoich zwierzątek.