„Witajcie kochani rodzice, pięknie się kłaniamy na jasełka zapraszamy”

Tymi słowami 4 grudnia w grupie Malinek rozpoczęło się przedstawienie. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy aniołków recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role, śpiewały kolędy, piosenki i recytowały przygotowane wierszyki. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i piosenki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Na zakończenie tego spotkania dzieci wraz z rodzicami mieli do wykonania zadanie plastyczne. Z patyczków i guzików stworzone zostały cudne choinki. Wszystkim rodzicom bardzo dziękujemy za przybycie i zaangażowanie oraz wspólną zabawę.