• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Akcja „Szlachetna Paczka”

  • -

Akcja „Szlachetna Paczka”

Szanowni Państwo!

Akcja „Szlachetna Paczka” , w której uczestniczyła nasza placówka  (Publiczny Żłobek Gminny w Przecławiu i Przedszkole Publiczne w Przecławiu) miała swój finał w sobotę 9 grudnia 2017r., kiedy to wszystkie paczki zostały przekazane rodzinie. Jako koordynator akcji miałam przyjemność osobiście uczestniczyć w przekazaniu prezentów. Nie da się opisać radości dzieci, cieszących się z wymarzonych prezentów i wzruszenia ojca, który w swoim i przebywającej z nowo narodzonym dzieckiem w szpitalu żony,  dziękował za wszystkie dary. Z Państwa pomocą udało się zabezpieczyć praktycznie wszystkie potrzeby rodziny, a tym samym sprawić, że chociaż na jakiś czas znikną ich troski. Możecie być Państwo pewni, że pomoc ta nie poszła na marne. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy bezinteresownie zaangażowali się w pomoc. Dzięki Państwu akcja zakończyła się ogromnym powodzeniem, a „nasza” rodzina będzie miała lepsze Święta. Pamiętajmy o tym, że warto pomagać i nie wiadomo, kiedy sami będziemy tej pomocy potrzebować. Mam nadzieję, że to nie nasza ostatnia, wspólna akcja. Czyńmy dobro, bo ono wraca ze zdwojoną siłą 🙂 !

Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i rodziny, za wielkie serca oraz życzę Państwu wesołych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Pozdrawiam,

Karolina Gąska – koordynator akcji