• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Dzieci ze Szkoły Podstawowej z wizytą w przedszkolu

  • -

Dzieci ze Szkoły Podstawowej z wizytą w przedszkolu

7 grudnia dzieci ze Szkoły Podstawowej w Przecławiu dały przedszkolakom występ z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie przygotowała pani Jolanta Roman, która w SP w Przecławiu uczy dzieci religii. Stąd wysłuchaliśmy nie tylko piosenek o zimie, ale również kolęd. Nie zabrakło oczywiście Świętego Mikołaja, który nagradzał przedszkolaków za poprawne odpowiedzi na świąteczne zagadki. Posłuchaliśmy piosenki z bajki „Kraina lodu” i trochę potańczyliśmy. Ponieważ my też potrafimy i lubimy występować, to zaśpiewaliśmy „Zima, zima, zima” i „Mikołaj jedzie samochodem”. Na zakończenie wszystkie grupy przedszkolaków dostały słodkie niespodzianki, za które bardzo dziękujemy!

M.G.