Mikołaj z wizytą w Poziomkach

Mikołaj z wizytą w Poziomkach

6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie.

6 grudnia w naszym przedszkolu odbył się Bal Mikołajkowy. Poziomki wspólnie z Jeżynkami i Gruszkami tańczyły, śpiewały i bawiły się oczekując przybycia ważnego gościa.

Św. Mikołaj nie zawiódł. Przybył na bal przedszkolaków! Wszyscy razem zatańczyli do ulubionych piosenek dzieci.
Maluszki zaśpiewały także przygotowane piosenki dla Mikołaja i chwaliły się, że są grzeczne.
W nagrodę św. Mikołaj odwiedził przedszkolaki w ich salach, gdzie wręczył dzieciom oraz paniom wspaniałe prezenty.
Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko, ale sprawiło dzieciom wiele radości i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci, gdyż dla większości z nich dzień ten był wielkim przeżyciem.

Kiedy pożegnaliśmy Mikołaja, na twarzach przedszkolaków jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza dzieci raz w roku….

Dziękujemy kochanym i nieocenionym pomocnikom św. Mikołaja  😉

M.Ś.