Rozwiązanie konkursu pt. „Portret Mikołaja”

Rozwiązanie konkursu pt. „Portret Mikołaja”

20 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.”Portret Mikołaja”, adresowanego do dzieci z naszego przedszkola.

Na konkurs wpłynęło 45 prac plastycznych z grup przedszkolnych. Zostały wybrane 3 najlepsze prace, 15 wyróżnień, w których było widać dużą prace dziecka oraz pozostałe prace, za które bardzo dziękujemy. Wszystkie portrety były bardzo pomysłowe, ciekawe i wykonane różnymi technikami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Sprawozdanie i wyniki konkursu grudniowego pt. „Portret Świętego Mikołaja” w Publicznym Przedszkolu w Przecławiu.

Konkurs rozpoczął się 01.12.2017r. i trwał do 15.12.2017r.

W tym czasie wpłynęło 45 prac.

Jury konkursu w składzie:

-Dyrektor przedszkola Izabela Pisaruk

-Anna Socha

-Kinga Gaweł

-Sylwia Kopala.

Dnia 15.12.2017r. jury wybrało 3 główne miejsca oraz 15 wyróżnień spośród 45 prac konkursowych.

1. miejsce – Adaś Michałek – grupa Malinki
  2. miejsce – Jakub Nietrzeba- grupa Śliwki
  3. miejsce – Hanna Mićko – grupa Borówki

Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów i wyróżnionych w konkursie miało miejsce dnia 20.12.2017r. o godzinie 10.00 w Przedszkolu Publicznym w Przecławiu. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały drobne upominki.

Sponsorzy nagród: Rada Rodziców, Dyrekcja Przedszkola.

Organizatorzy konkursu: Anna Socha, Kinga Gaweł – Grupa Gruszki