• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

  • -

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Nasza grupa przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii społecznej „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”. Od września chętni rodzice odwiedzają Boróweczki z ciekawymi bajkami, baśniami i opowieściami, zawsze wszystkie przedszkolaki chętnie słuchają wybranych utworów. Zajęcia czytelnicze spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród rodziców naszej grupy. Do tej pory czytała: p. Julita – mama Nastki, p. Ania – mama Bartka , p. Asia – mama Bartka, p. Kasia – mama Zosi, p. Ola – mama Leny, p. Asia – mama Szymona, p. Monika – mama Hani, p. Marta – mama Iwo, p. Bogusław – tata Karola.
Do propagowania czytelnictwa przyczyniły się również nauczycielki – stażystki z naszego przedszkola: p. Ania W.  oraz p. Małgosia K.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy kolejnych chętnych rodziców.

Wdzięczne przedszkolaki.