Dzień Babci i Dziadka w grupie Śliweczki

Dzień Babci i Dziadka w grupie Śliweczki

30 stycznia 2018 r. w grupie Śliweczek odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli goście z przejęciem oglądali występy swoich wnuków, a Śliweczki z radością prezentowały swoje wokalne i taneczne umiejętności.

Były wierszyki, piosenki i pląsy. Na hasło pani, nawet dziadkowie włączyli się do zabawy. Przedszkolaki tupały, klaskały, skakały i… całuski słały, więc babcie i dziadkowie – swoim wnukom też 🙂 Nie zabrakło spontanicznego „STO LAT!” dla kochanych Dziadków.

Były głośne brawa, widać dziadkowie posłuchali tego, co wyrecytowała Maja:

„Jeśli nam się coś pomyli,
niech Was to nie śmieszy nasi goście mili,
bo tu występują małe dzieciaki,
to nie są studenci, tylko przedszkolaki.”

Na koniec były prezenty i słodki poczęstunek. Dzieci pokazały babciom i dziadkom – swoje przedszkole, a paniom – swoich dziadków.

Dziękujemy dzieciom za włożony trud w przygotowania występu i rodzicom za poczęstunek.

Nauczyciele: Małgorzata Grodek i Olga Nowicka