• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pielęgniarka/położna w żłobku

  • -

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pielęgniarka/położna w żłobku

Publiczny Żłobek Gminny w Przecławiu

poszukuje do pracy  osobę, która uzupełni kadrę żłobka dla kilkudziesięciu maluszków w wieku do 3 lat. Żłobek jest nowy, stworzony w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach. Posiada wszelkie udogodnienia i stanowi miłą przestrzeń pracy z dziećmi.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko – pielęgniarka/położna w żłobku.

Wymagania:

Kwalifikacje formalne potrzebne, aby ubiegać się o stanowisko: wykształcenie dające uprawnienia do pracy na stanowisku PIELĘGNIARKI w żłobku – pielęgniarskie, położnicze aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Obowiązki:

Twoja praca będzie polegać na: stałym czuwaniem nad bezpieczeństwem dzieci, stałej współpracy z opiekunami w zakresie opieki nad dzieckiem, korzystaniu z posiadanej wiedzy i umiejętności w celu zagwarantowania dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej, obserwacji dzieci pod kątem rozwoju psychomotorycznym i stanu zdrowia, wczesnym reagowaniu na niepokojące objawy ze strony zdrowia dziecka, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, utrzymaniu kontaktu z rodzicami w zakresie problemów pielęgnacyjnych, prowadzeniu apteczki, terminowym sporządzaniu roztworów dezynfekujących oraz instruowaniu pracowników w zakresie ich stosowania, przestrzeganiu regulaminów obowiązujących w Publicznym Żłobku Gminnym w Przecławiu.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Miejsce pracy:

Publiczny Żłobek Gminny w Przecławiu, Przecław 120, 72-005 Przecław