• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Wizyta strażaków

  • -

Wizyta strażaków

5 stycznia do Poziomek i Jeżynek przyszli z wizytą strażacy z OSP w Kołbaskowie. Podczas spotkania Panowie zaprezentowali kilka sprzętów, których używają w czasie pracy i gaszenia pożarów. Jeden ze strażaków ubrany był w specjalny strój, tak zwany bojowy. Dzieci mogły dotknąć, a nawet nałożyć niektóre części tego ubioru. Największą popularnością cieszyły się  hełm i maska przeciwgazowa. Ale nic nie pobiło popularności różdżki do sterowania ruchem i latarki w hełmie strażackim. Największą frajdę dzieciom sprawiło trzymanie węża strażackiego i zabawa w gaszenie pożaru. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.

Wrażenia, jakich dostarczyli  nam  Panowie strażacy na długo pozostaną w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy Panom strażakom za odwiedziny.

M.Ś.