Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie

Regulamin konkursu plastycznego dla dzieci z Przedszkola Publicznego w Przecławiu

„Zimowe pejzaże”

• 1 Organizator konkursu plastycznego

Organizatorem  konkursu są  mgr Beata Figurska i mgr  Agnieszka  Rejter

• 2 Cel konkursu
  1. Skierowanie uwagi dzieci i ich Rodziców na wartość, jaką pełnią w naszym życiu przyroda,
  2. Nauka poprzez zabawę, wykorzystanie wyobraźni i oryginalnych pomysłów małych twórców,
  3. Zachęcanie do ochrony i sadzenia drzew oraz poszerzania wiedzy na ich temat.
  • 3 Uczestnicy konkursu
  1. Uczestnikami konkursu plastycznego mogą być wyłącznie dzieci uczęszczające do Przedszkola Publicznego w Przecławiu
  • 4 Temat Konkursu

„Zimowe pejzaże”.

• 5 Przedmiot Konkursu.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej temat konkursu. Interpretacja tematu dowolna i zależna od  dziecka wykonującego pracę.

• 6 Pozostałe ustalenia.
  1. Prace powinny być wykonane indywidualnie na papierze techniką tzw. płaską: rysowanie, malowanie, techniką collage lub inną technika wybraną przez wykonawcę.
  2. Do prac należy dołączyć metryczkę umieszczoną na odwrocie pracy, która powinna zawierać: tytuł pracy plastycznej, imię i nazwisko dziecka oraz nr lub nazwę grupy.
  3. Prace należy składać u organizatora konkursu, p. B. Figurskiej lub p. A. Rejter ewentualnie u wychowawców grup.
  4. Termin składania prac upływa z dniem 1.02.2018 r.
  5. Każde dziecko może złożyć w ramach konkursu maksymalnie jedną pracę.
  6. Organizator powoła Komisję Konkursową, która oceni prace i wyłoni laureatów konkursu.
  7. Autorzy prac otrzymają nagrody: I, II i III miejsce – nagrody rzeczowe, pozostałe dzieci otrzymają nagrodę pocieszenia.
  8. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 lutego 2018 r. o godz. 10.00.
  9. Przyniesienie prac na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu oraz jego Rodziców/Opiekunów prawnych wszystkich warunków niniejszego regulaminu, a także z wyrażeniem przez nich zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych każdego uczestnika konkursu w celach związanych z organizacją konkursu.
  10. W sprawach organizacyjnych można kontaktować się z p. Beatą Figurską lub p. Agnieszką Rejter.