• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

„Baśnioludek w krainie muzyki”

  • -

„Baśnioludek w krainie muzyki”

15 lutego Poziomki uczestniczyły w bajkowym koncercie muzycznym. Wykonawcami byli muzycy z Agencji Artystycznej Pro Musica. Przedszkolaki aktywnie i z dużym zainteresowaniem wysłuchały opowieści o detektywie Sherloku Holmsie, który musiał z pomocą 12 miesięcy odszukać Nowy Rok. Dzieci poznały wygląd i budowę takich instrumentów jak puzon, klarnet oraz obój. W trakcie koncertu zostały wprowadzone zarówno elementy edukacyjne jak i ruchowe. Dla wszystkich dzieci była to świetna zabawa połączona z nauką. Na zakończenie dzieci nagrodziły muzyków głośnymi brawami i stanęły do pamiątkowego zdjęcia. 

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie koncertu.

M.Ś.