• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Borówkowe odwiedziny

  • -

Borówkowe odwiedziny

„[Starość] powitajmy życzliwie i pokochajmy.
Bo i ona jest pełna uroku, jeśli potrafisz z niej korzystać”

Seneka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Boróweczki wybrały się z odwiedzinami do Domu Seniora „Słoneczne Tarasy” w Przecławiu. Przedszkolaki postanowiły wprowadzić trochę radości w życie pensjonariuszy i przedstawiły program artystyczny przygotowany z okazji Święta Dziadków. Dzieci obdarowały  mieszkańców Domu własnoręcznie przygotowanymi upominkami, czym zrobiły im dużą pojemność. Gromkie brawa w czasie występu i po nim utwierdziły nas w przekonaniu, że występ się spodobał. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez mieszkańców i pracowników Domu Seniora, za co bardzo dziękujemy i już obiecujemy następne odwiedziny.

B.F.