• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Konkurs „Zimowe pejzaże” rozstrzygnięty

  • -

Konkurs „Zimowe pejzaże” rozstrzygnięty

W konkursie wzięło udział 24 dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Wystawę prac można podziwiać w holu przedszkola. Wśród zgromadzonych prac zostało wyłonione miejsce I, II i III oraz przyznano trzy wyróżnienia, wszystkie dzieci, niezależnie od otrzymanego wyróżnienia otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców przedszkola Publicznego w Przecławiu.

Laureaci Konkursu:

  • miejsce I – Oliwia Roszyk
  • miejsce II – Aleksander Zawadzki
  • miejsce III – Anastazja Szawarejko
  • wyróżnienia – Julia Paluszkiewicz, Zofia Wojtysiak, Karol Kwiecień.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie rodziców i umożliwienie stworzenia dzieciom pięknych prac.

B.F.