• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Śliweczki w bibliotece

  • -

Śliweczki w bibliotece

16 lutego poszliśmy na wycieczkę do Gminnej Biblioteki Publicznej w Przecławiu. Pani bibliotekarka wyjaśniła nam jak należy się obchodzić z książkami. Złożyliśmy specjalne  przyrzeczenie czytelnika, po którym mogliśmy swobodnie oglądać książki. Dowiedzieliśmy się na jakich zasadach działa biblioteka i co robi bibliotekarz. Pani prowadziła nas między regałami i pokazywała różne książki, nawet jedną – napisaną braillem. Było tak ciekawie, że nie chcieliśmy wychodzić, ale musieliśmy wracać na obiad… Na koniec śpiewająco podziękowaliśmy paniom za miło spędzony czas.   

P.S. Prośba do rodziców: dzieciom bardzo podobało się w bibliotece, warto się zapisać! 🙂

M.G.