• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą pisankę.

  • -

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą pisankę.

28 marca w naszym przedszkolu odbyło się rozdanie nagród dzieciom, które wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą pisankę. W konkursie wzięło udział 67 dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Wśród zgromadzonych prac zostały wyłonione dwa miejsca I, dwa miejsca II, dwa miejsca III oraz trzy wyróżnienia. Dzieci dostały nagrody oraz dyplomy. Pozostałe dzieci zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Wszystkie nagrody zostały sfinansowane przez Radę Rodziców naszego przedszkola.

Laureaci konkursu:

  • miejsca I: Karolina Dziwosz i Helena Lisowska
  • miejsca II: Zofia Kołodziejczyk i Lena Gołąb
  • miejsca III: Wiktoria Lemańczyk i Lena Czarnota
  • wyróżnienia: Aleksander Tera, Zuzanna Malinowska, Bartosz Andrzejewski

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie oraz jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom.

 M.C.