• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Śliweczki na spektaklu ekologicznym

  • -

Śliweczki na spektaklu ekologicznym

13 marca przyjechał do naszego przedszkola Teatr Lalek Pinokio z przedstawieniem pt. „Zaczarowany las”. Poznaliśmy trzech chłopców, którzy niestety nie szanowali przyrody. Sowa, wilk, smok, niedźwiadek, lis i złota rybka żalili się na urwisów, na hałas i szkody jakie robią w lesie. Dzięki przestawieniu Śliweczki dowiedziały się, że w lesie nie wolno łamać gałęzi, palić ogniska, śmiecić i hałasować, bo to wszystko szkodzi roślinom i zwierzętom.

Tradycyjnie już dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie przedstawienia.

                                                                                                                                              M.G.