• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Spektakl ekologiczny pt. „Zaczarowany las”

  • -

Spektakl ekologiczny pt. „Zaczarowany las”

13 marca do naszego przedszkola zawitał Teatr Lalek „Pinokio” z Nowego Sącza prezentując spektakl pt. „Zaczarowany las”. Przedstawienie zostało ufundowane przez Radę Rodziców.
Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały o przygodach trzech chłopców, którzy wybrali się na wycieczkę do lasu. Niestety, ich zachowanie było nieodpowiednie, nie potrafili uszanować jego mieszkańców, łamali gałęzie, śmiecili i bardzo hałasowali, dlatego zwierzęta postanowiły wytłumaczyć im, jak należy zachowywać się w lesie. Pomimo oporu chłopców, cała historia, dzięki złotej rybce, zakończyła się dobrze.
Dzieci miały okazję poznać zwierzęta mieszkające w lesie oraz dowiedzieć się, jak należy dbać o środowisko i zachowywać się w lesie. Dużą przyjemność przedszkolakom sprawiło „głaskanie zwierząt”. Niewątpliwie, dla wszystkich dzieci była to świetna zabawa połączona z nauką.

N.S.