• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Warsztaty Wielkanocne z rodzicami

  • -

Warsztaty Wielkanocne z rodzicami

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą, w poniedziałek 26 marca Malinki wraz ze swoimi rodzicami wzięły udział w warsztatach wielkanocnych. Na początku spotkania Malinki wprowadziły nas w magiczną atmosferę świąt – zaśpiewały piosenkę o zajączku oraz recytowały wierszyki. Po krótkim programie artystycznym, dzieci wraz z rodzicami, którzy wykazali się dużą kreatywnością, inwencją twórczą oraz chęcią do podejmowania nowych wyzwań wykonały przepiękne pisanki. Z pewnością będą one ozdobą ich wielkanocnego stołu.

N.P.