• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Cała Polska czyta dzieciom

  • -

Cała Polska czyta dzieciom

Tata Alicji z wizytą w Poziomkach

13 kwietnia, z aktówką wypełnioną mnóstwem książek, odwiedził nas tata Alusi.
Dzieci wysłuchały aż trzech opowieści: o Elmerze, o króliczku i wiersza o lokomotywie. 
Jednak największym zainteresowaniem maluchów okazała się mała „interaktywna” książeczka o króliczku. Poziomki razem z panem Szymonem położyły króliczka spać. Klasnęły w ręce, żeby przebrać go w piżamę. Przygotowały mu poduszkę. Podrapały króliczka w uszko, pogłaskały go po pleckach.  Razem przykryły kołderką i dały mu buziaka na dobranoc. No i … zgasiły światło! Pstryk. 

Dziękujemy tacie Alicji za odwiedziny i zapraszamy kolejnych rodziców do włączenia się w akcję czytania.

M.Ś.