• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Edukacja matematyczna – zajęcia otwarte dla rodziców Śliweczek

  • -

Edukacja matematyczna – zajęcia otwarte dla rodziców Śliweczek

26 kwietnia pokazaliśmy rodzicom jak uczymy się w przedszkolu. Codziennie mamy różne aktywności, a rodzice po południu uczestniczyli w naszych zabawach matematycznych. Edukacja matematyczna dla dzieci w naszym wieku to nie tylko nauka liczenia, ale też rozróżnianie figur geometrycznych, klasyfikowanie przedmiotów ze względu na różne cechy (np. wielkość, kolor, przeznaczenie), rytmy, orientacja w przestrzeni, a nawet kolory.

Na zdjęciach zabawy z chustą animacyjną i utrwalanie pojęcia „pod” oraz koloru czerwonego. Dziękujemy drodzy Rodzice za odwiedziny i wspólną naukę poprzez zabawę.

                                                                                                                                              M.G.