Poziomki na przedstawieniu „Tygrysek i kapitan Morgan”

Poziomki na przedstawieniu „Tygrysek i kapitan Morgan”

Pewnego dnia mały, odważny i marzący o wspaniałych przygodach Tygrysek wyruszył w świat z piracką załogą kapitana Morgana. Morska podróż zaprowadziła ich aż na plantację bananów należących do rodziny żyraf.
Jak zakończyła się ta wyprawa?
Czy te wydarzenia sprawiły, że mały Tygrysek dojrzał i poznał smak takich słów, jak odpowiedzialność, uczciwość i przyjaźń?

Poziomki już wiedzą! W środę 25 kwietnia udaliśmy się do Teatru Lalek Pleciuga na spektakl zatytułowany „Tygrysek i kapitan Morgan”.

Pierwsza wizyta w prawdziwym teatrze i podróż autokarem z grupą rówieśników była dla dzieci dużym przeżyciem.

Poziomki doskonale wiedziały jak należy się  zachować podczas jazdy  oraz w teatrze i w skupieniu oraz z ogromnym zaciekawieniem obejrzały sztukę teatralną.

Dziękujemy mamom, Piotrusia i Szymona, za pomoc w opiece nad dziećmi, a Radzie Rodziców za sfinansowanie wycieczki.

M.Ś.