• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

Zajęcia otwarte dla rodziców

  • -

Zajęcia otwarte dla rodziców

9 kwietnia rodzice dzieci z grupy Boróweczek uczestniczyli w zajęciach otwartych z zakresu edukacji matematycznej. W czasie zajęć mieli możliwość obserwacji umiejętności matematycznych swoich dzieci. Przedszkolaki w czasie zajęć rozróżniały figury geometryczne – ich kształt i kolory, budowały figury z patyczków, składały obrazek z figur geometrycznych w oparciu o wzór i wysłuchany wiersz, dodawały o odejmowały na liczmanach (guzikach) w zakresie 10. Z największa radością spotkało się rysowanie figur na podkładzie z pianki do golenia. Dzieci z grupy Boróweczek pochwaliły się  naprawdę wysokimi jak na 4-latki umiejętnościami matematycznymi, żadne zaproponowane zadanie nie było dla nich zbyt trudne. Dziękujemy rodzicom za udział w zajęciach.

B.F.