• sekretariat@przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl
  • 782-557-554 Sekretariat Przedszkole

„Bezpieczne miasto na wesoło”

  • -

„Bezpieczne miasto na wesoło”

We środę 16 maja Boróweczki wraz z innymi dziećmi z przedszkola obejrzały przedstawienie „Bezpieczne miasto na wesoło” w wykonaniu artystów z teatru „Gwitajcie”. Mały Bąbelek – bohater sztuki, trochę zarozumiały brzdąc, pewnego dnia postanawia samodzielnie wybrać się do przedszkola. Na drodze czekają go różne przygody i niebezpieczeństwa. Dzięki spotykanym różnym postaciom uczy się, jak bezpiecznie poruszać się po mieście, co oznaczają znaki drogowe i w jaki sposób unikać zagrożeń na ulicy. Część dzieci mogła aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu i przez chwile poczuć się aktorem. Humor i dowcip zawarty w sztuce oraz wspaniałe przedstawienie postaci przez artystów sprawiło, że dzieci bawiły się przednie i wyszły z przedstawienia bardzo zadowolone.

B.F.